Bizi Ziyaret Edin: SBU TEKMER Binası, Etlik/Keçiören/ANKARA

Hakkımızda

Hoşgeldiniz

DrQuantum

Bir AR-GE firması olan Quantum Group Enerji Sağlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Sağlık TEKNOKENTİ Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi yerleşkesinde bulunan Teknoloji Geliştirme Merkezi’nde (TEKMER) AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

Nikola Tesla’nın yapmış olduğu çalışmalardan esinlenerek sağlık alanında quantum enerjisi kullanılması ile ilgili çalışmalar yapmaktayız. Firmamız yerli kaynakları kullanarak sıvının kuantum enerjisinin sağlıkta kullanılması hususunda QUANTUM ENERJİLİ SIVI’yı üretmeyi başarır. Bu çalışmalar neticesinde birçok ürün kullanıma sunulmuştur.

Quantum Enerjili Sıvımız, Anadolu topraklarında yüz yıllardır akan ve kadim olarak nitelendirilen sulardan alınan ve yüzde yüz yerli üretim olan cihazımızda işlem yapılmasıyla QUANTUM ENERJİLİ SIVI elde edilmektedir.

Ankara ve İstanbul’da bulunan tesislerimizde amacına uygun üretimi gerçekleştirilen QUANTUM ENERJİLİ SIVI ürünlerimiz, çeşitli aparatlara adaptasyonu sağlanarak satışa sunulmuştur.

Firmamızın AR-GE ofisi halen Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Sağlık Teknokenti’ne bağlı Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi yerleşkesinde yer alan Teknoloji Geliştirme Merkezi’nde (TEKMER) varlığını sürdürmektedir.

medical-science-research-professionals-agricultural-laboratory-staff-promotional-poster-wallpaper
Dr. Quantum

Misyon

Firmamızca üretilen “Quantum Enerjili Sıvının” taşıyıcı bir aparat yardımı ile vücutta taşınması suretiyle insan sağlığı alanında uygulanan tedavilere destek amaçlı olarak, hem fiziksel hem ruhsal tedavilerde öncelikle ağrıların durdurulması, tedavinin daha etkili olması ve daha kısa sürede sonuç alınması açısından kendi alanında uzman ve başarılı çalışma ekibi ile tedaviye destek sağlayıcı quantum enerjili ürün üretmeyi hedef edinmiştir.

medical-science-research-professionals-agricultural-laboratory-staff-promotional-poster-wallpaper
Dr. Quantum

Vizyon

Sağlık alanında sektörü sürekli gözlemleyerek teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmek, insanların fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkları konusunda her türlü tedavilerinde destek olacak, onların hayatlarını kolaylaştıracak ve geniş kitlelere hitap edecek müşteri memnuniyeti odaklı sürekli fark yaratacak yenilikçi ve alternatif çözümler üretmek.

medical-science-research-professionals-agricultural-laboratory-staff-promotional-poster-wallpaper
DrQuantum

Neler Yapıyoruz?

İletişim Sayfamızı Ziyaret Edin.

Dilediğiniz zaman bize yazarak ya da mesai saatlerinde bizi arayarak ayrıntlı bilgi alabilirsiniz.

QUANTUM ENERJİLİ

DR QUANTUM ÜRÜN ETKİSİ

Sık Sorulan Sorular

Quantum Enerjili Sıvı, doğal kaynak sularındaki atomların içindeki en düşük enerjiyi yükselterek laboratuarlarımızda oluşturulan yüksek frekanslı özel bir sıvıdır. Bu sıvı, içinde quantum enerjisi barındırır ve bir taşıyıcı aparat aracılığıyla vücutta taşınarak özellikle belirli tedavilere destek sağlar.

Quantum Enerjili Sıvının kullanım alanları oldukça geniştir. Hem fiziksel hem de ruhsal tedavilerde ağrılara odaklanmayı amaçlar. Ayrıca iyileşme sürecini hızlandırabilir ve uygulanan tedavi sonuçlarının daha kısa sürede alınmasına yardım edebilir.

Quantum Enerjili Sıvı, vücutta taşıyıcı aparat aracılığıyla iletilir ve bu sayede doğrudan temas edilen bölgelerdeki ağrılara odaklanır. Bu, ağrının hafifletilmesini ve tedavinin daha etkili hale gelmesini sağlar.

Evet, Quantum Enerjili Sıvı’nın kullanımıyla ilgili olumsuz geri bildirim alınmamıştır. Ürünümüz, titiz bir üretim sürecinden geçer ve sağlık standartlarına uygun olarak üretilir. Bununla birlikte, herhangi bir sağlık durumuyla ilgili endişeleriniz varsa, bir sağlık profesyoneli ile görüşmeniz önerilir.

Blog

Quantum Enerjili Ürünlerimizin Çalışma Mekanizması
Quantum Enerjili Ürünlerimizin Çalışma Mekanizması

Ağrı, gerçek ya da potansiyel doku hasarıyla ilişkili, var olan veya olası doku hasarına eşlik eden veya bu hasar ile tanımlanabilen, hoşa gitmeyen duyusal, duygusal ve emosyonel deneyimdir. “Ağrı bir korunma mekanizması” olarak tanımlanmaktadır. Ağrı, olası bir doku hasarına karşı vücudumuzu uyarmak için sinyaller üreten sinir sisteminin hayati fonksiyonlarından olup, ağrıya sebep olan uyarıyı tanıyan reseptörler, bu uyarıları üst merkezlere…

Journal News & Insights
Journal News & Insights

Disorders Treatments Resources NEWSLETTERS Volume 13, Issue 1 Quantum Theory Underpins Electromagnetic Therapies for Pain Management Exploring the use of quantum-based energy medicine modalities for the treatment of pain in clinical practice. CITE THIS ARTICLE Milne R, Sorgnard R. Quantum Theory Underpins Electromagnetic Therapies for Pain Management. Pract Pain Manag. 2013;13(1). Mar 25, 2013 Robert D. Milne, MDPrivate Practice Family…

Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: Hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.

İletişimde kalın

Bizden haber alın!

[mc4wp_form id="470"]

Kando © 2024. All rights reserved.